Tworzymy harmonijne i funkcjonalne wnętrza dla klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań meblowych.

o nas

"Potrzeba założenia firmy Alpha Meble zrodziła się, gdy jako młodzi chłopcy obserwowaliśmy pracę rodziców w rodzinnej lakierni meblowej działającej od 1995 roku. Od najmłodszych lat podziwialiśmy mistrzów meblarskich w całym kraju i to zaszczepiło w nas pasję do stolarstwa."

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Gdańska i Warszawy. Jeśli jednak to właśnie nam zechcesz przekazać większe zlecenie, z przyjemnością dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie kraju i Europy.

Dwaj członkowie firmy Alphameble

Etapy realizacji

1. Kontakt z nami
Na początek omówimy i ustalimy, jakie prace mają zostać wykonane, oraz wstępnie je wycenimy. Już na tym etapie wiesz, czy realizacja mieści się w Twoim budżecie oraz możesz liczyć na nasze praktyczne porady.
2. Pomiar
Ustalimy termin spotkania, podczas którego dokonamy dokładnego pomiaru, uzgodnimy Wasze oczekiwania względem mebli oraz dogodny termin pasujący obu stronom.
3. Umowa
Naszą umowę skonstruowaliśmy tak, aby była dla Ciebie jak najkorzystniejsza. Nie wymagamy płatności z góry! Przed realizacją zlecenia płacisz jedynie 50% całej kwoty, reszta według harmonogramu płac, dzięki któremu łatwiej będzie Ci dalej planować remontowy budżet.
4. Produkcja
Przerysowujemy projekt, sugerujemy zmiany i dopasowujemy go do najwyższych standardów stolarskich. Po akceptacji projektu zajmiemy się jego kompleksowym wykonaniem. Przed przystąpieniem do produkcji prezentujemy próbki materiałów, umożliwiając fizyczne doświadczenie jakości i faktury.
5. Montaż
Montujemy je w Twoim domu - specjalnie dla Ciebie, wyprodukowane z dbałością o detale: meble kuchenne, szafy, garderoby. Nasz wypracowany system montażu pozwala skrócić czas montażu nawet do jednego dnia!
6. Podpisanie odbioru
To jest nasza ulubiona część - cieszymy się, że możecie korzystać z Waszych wymarzonych mebli na wymiar. Podpisujemy protokół odbioru, co pozwoli Wam poczuć się bezpiecznie. Nawet jeśli w trakcie użytkowania mebli któryś system okaże się wadliwy, przyjedziemy i naprawimy problem. Nie poniesiecie z tego powodu żadnych dodatkowych kosztów!